NEWSLETTER

Here we share our ideas

Pakiet kompleksowy

Szukasz biura, które przejmie na siebie całość prac związanych z projektowaniem wnętrz oraz nadzorem budowanym i wykonawstwem.
Wybierając ten pakiet, otrzymasz gotowy, zwymiarowany projekt wraz z wszystkimi informacjami, wizualizacjami, dokumentacją techniczną i kosztorysem. Zajmiemy się także nadzorem i pracami remontowo-budowlanymi. My zajmujemy się wykonawstwem, Ty masz czas dla siebie.

READ MORE

Pakiet projektowy

Zależy Ci na spójnym, funkcjonalnym wnętrzu, ale nie czujesz się pewnie myśląc o całym przedsięwzięciu. Chcesz to zadanie powierzyć profesjonalistom.
Wybierając ten pakiet, otrzymasz od nas wizualizację wnętrza z propozycją układu, mebli, kolorystyki, dokumentację techniczną wraz z wymiarami i kosztorysem. Prace możesz wykonać samodzielnie lub zlecić je swojemu wykonawcy.

READ MORE

Pakiet koncepcyjny

Potrzebujesz spójnej koncepcji wnętrza. Masz sprawdzonych fachowców, którzy potrafią wykonać wszystkie elementy wnętrza na podstawie wizualizacji i rzutu z wymiarami.
Wybierając ten pakiet zaproponujemy Ci kilka rozwiązań przestrzennych wnętrza, a wybrany układ dokładnie zwymiarujemy i przygotujemy realistyczne wizualizacje.

READ MORE

Pakiet konsultacyjny

Potrzebujesz fachowej porady. Planujesz zmiany w swoim aktualnym lub nowym wnętrzu, ale nie wiesz jak sobie z nimi poradzić i czy Twoje pomysły na pewno dadzą dobry efekt.
Wybierając ten pakiet zaproponujemy Ci kilka rozwiązań, pomożemy w doborze kolorów, zmianie układu czy wskażemy dodatki, które warto wprowadzić, aby Twoje wnętrze nabrało charakteru lub było bardziej funkcjonalne.

READ MORE